Atrakcje w Sławie

Atrakcje w pobliżu osiedla Leśne Domki w Sławie: Marina, Kultura i Centrum

Planując wakacje w Sławie bądź przeprowadzkę do domu całorocznego warto zwrócić uwagę na okoliczne atrakcje i rozrywkę. Sława to kurort, który zagości w sercach miłośników sportu, rekreacji, a także kultury i rozrywki. Jakie atrakcje czekają na właścicieli Leśnych Domków w Sławie?

250 metrów – Lubuski Klub Żeglarski

Marina to marzenie każdego miłośnika wody i żeglarstwa. Lubuski Klub Żeglarski, usytuowany zaledwie 250 metrów od Leśnych Domków, to prawdziwy raj dla entuzjastów sportów wodnych. Wypożyczalnia sprzętów wodnych oraz bogata oferta usług żeglarskich zachęcają do spędzania aktywnego czasu na wodzie. Nie brakuje tu również emocjonujących regat i wydarzeń związanych z żeglarstwem, które dostarczą niesamowitych wrażeń zarówno uczestnikom, jak i widzom. W wolnych chwilach skorzystaj z kajaków, jachtu bądź łodzi lub rozkoszuj się emocjami zawodów sportowych.

https://lkz.org.pl/

700 metrów – Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku

W krótkim spacerze od Osiedla Leśne Domki, zaledwie 700 metrów, znajduje się Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku. To miejsce, gdzie rozrywka łączy się z kulturą, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Tutaj odbywają się renomowane imprezy, takie jak coroczny festiwal muzyczny Rapstacja oraz koncerty znanych gwiazd. Wystąpili tu m.in.: Agnieszka Chylińska, Róże Europy, Felicjan Andrzejczak, Sylwia Grzeszczak. Na miejscu oferowane są liczne atrakcje, w tym rozbudowana oferta gastronomiczna, dostęp do różnorodnych form sportu i zabawy, a także urokliwe miejsca do relaksu.

W ofercie gastronomicznej między innymi:

– Wagyu SteakHouse  – Dyskoteka U Marcina – Molo Cafe – Drink Bar – pizzeria “Ale jazz” – pizzeria AdAsia – kawiarnia Tiramisu

Przygoda i rozrywka:

– BONOBO park linowy – wesołe miasteczko – karaoke – karuzele – promenada

Sport:

– Wake Park Sława – wypożyczalnia motorówek – plaża

https://sckiw.slawa.pl/

1000 metrów – centrum Sławy

W centrum Sławy załatwisz sprawy urzędowe, zrobisz zakupy i zjesz w kolejnych restauracjach. W zasięgu jednego kilometra znajduje się wszystko, co potrzebne na co dzień. Możesz odwiedzić popularne sieci handlowe, takie jak Biedronka, Groszek oraz Żabka, które zapewnią Ci szeroki wybór artykułów spożywczych. W centrum  znajduje Urząd Miasta i Gminy Sława, pocztę i placówki banków.

Na miłośników lokalnych smaków czeka targowisko miejskie, gdzie można nabyć świeże produkty, a czasem znaleźć unikalne skarby na pchlim targu. Jeśli potrzebujesz większych ilości towarów, w pobliskich hurtowniach przemysłowych znajdziesz to, czego szukasz.

W okolicy zjesz smaczną pizzę w Hot Pepper czy w restauracji Plaza lub rybę z miejscowej smażalni.

Atrakcje w Sławie są różnorodne i umilają wypoczynek i rozrywkę osobom o różnych preferencjach i zainteresowaniach. W bliskiej odległości od Leśnych Domków można znaleźć wiele wydarzeń i aktywności, w których odnajdzie się każdy z mieszkańców.

Aktualności ze Sławy znajdują się również na: https://slawa.pl/